Agroturystyka Elagro na Mazurach w Elganowie oferująca pokoje noclegowe.

Gospodarze Agroturystyki Elagro w Elganowie na Mazurach

Grzegorz i Beata Borkowscy prowadzący Agroturystykę Elagro w Elganowie

Gospodarze Agroturystyki Elagro w Elganowie oferujący pokoje noclegowe na Mazurach

Gospodarze Agroturystyki Elagro

Nazywam się Grzegorz Borkowski i wraz z moją żoną Beatą mam wielką przyjemność zaprosić Państwa do czerpania z darów natury jakie niosą z sobą przepiękne okolice Elganowa, położonego wśród mazurskich jezior. Na codzień prowadzimy siłownię FDF Club w Józefowie. Jestem instruktorem kulturystyki oraz profesjonalnym doradcą suplementacyjnym w FDF Club. Ze sportem związany jestem od dziecka. Jako nastolatek trenowałem wszystko co możliwe startując w zawodach w różnych dyscyplinach: lekkoatletyka, ścigałem się na łyżwach, grałem w piłkę ręczną, nożną, kosza…

Aktywny wypoczynek w Elganowie na Mazurach w Gospodarstwie agroturystycznym Elagro

Promujemy aktywny wypoczynek

Zawsze naszym priorytetem było promowanie zdrowego trybu życia, dlatego tak na sercu leży nam zdrowy, aktywny wypoczynek. Poszliśmy więc o krok dalej niż tylko treningi w prowadzonej przez Nas siłowni FDF Club w Józefowie. Oprócz możliwości korzystania z dobrodziejstw jakie niosą z sobą Mazury oddajemy Państwu także w miejsce, w którym można zadbać o kondycję oraz sylwetkę oddając się Treningowi Funkcjonalnemu, StreetWorkout lub CrossFitness. Formę aktywności fizycznej połączonej z wypoczynkiem nazwaliśmy dla Was Agroworkout łącząc w ten sposób wszyskie możliwe aktywności w jedną całość. Serdecznie zapraszamy!

Pokoje w Elganowie na Mazurach w Agroturystyce Elagro

Komfortowe pokoje na Mazurach

Jako gospodarze Agroturystyki Elagro do dyspozycji oddajemy Państwu pięknie ulokowane w Elganowie pięć pokoi. Wszystko w wysokim standardzie i pełną dbałością o klienta. Spędzając u Nas czas przeżyjecie niezapomniane chwile w miłej atmosferze na zdrowej, polskiej wsi! Sąsiadujące z Naszym agroturystycznym gospodarstwem dziewicze tereny Mazur obfitują w zwierzynę i pozwalają nacieszyć oko pięknymi krajobrazami. Dodatkowo dla miłośników aktywnego spędzania czasu przygotowaliśmy w Elganowie szeroki wybór sprzętu sportowo-rekreacyjnego oraz specjalny program treningowy Agroworkout.

Tło nad stopką strony Agroturystyki Elagro