Gospodarstwo agroturystyczne Elagro w Elganowie na Mazurach


Elganowo w dniach od 29 kwietnia do 1 maja było miejscem kolejnej edycji programu treningowego Babska majówka, dedykowanego specjalnie dla Pań. Oprócz zajęć Twerk oraz indywidualnych treningów Pole Dance, w Elganowie odbyły się także zajęcia Fitness oraz biegi terenowe. Ruch na świeżym powietrzu wśród mazurskich jezior – czego chcieć więcej? Po zrealizowaniu programu treningowego relaks przy wspólnym ognisku. Nocleg w komfortowych pokojach zapewniło gospodarstwo agroturystyczne Elagro w Elganowie.

Uczestniczki programu Babskiej majówki w Elganowie miały okazję do wzmocnienia całego ciała, wymodelowania sylwetki i poprawy koordynacji. Gibkość i ujędrnienie poszczególnych partii mięśni gwarantowały zajęcia Pole Dance i Twerk.


Treningi zostały uzupełnione przez programy treningowe Agroworkout i CrossFitness, w których wykorzystano szeroką bazę sprzętu sportowego dostępną Naszym gospodarstwie agroturystycznym Elagro w Elganowie. Z niecierpliowścią czekamy na kolejną Babską majówkę już w przyszłym roku!